MUZIEK IS ONZE PASSIE

Muziek uit passie.
De oprichter van het bedrijf, Bernhard Mikulski, bracht dit idee in praktijk in 1971:
Aan de zuidelijke rand van het Westerwald begon hij zijn eigen bedrijf met Pop-Import, dat hij voortdurend uitbreidde tot een onafhankelijke platenverdeler. Het bedrijf werd in 1992 omgedoopt tot ZYX Music en is nu een van de belangrijkste onafhankelijke platenmaatschappijen in Europa. Sinds het overlijden van de oprichter en baas van het bedrijf in 1997 leidt zijn echtgenote Christa Mikulski de groep ondernemingen, die een eigen distributie, een logistiek centrum en muziekuitgeverijen omvat.
Het merk ZYX Music staat bekend om zijn repertoire van Italo Disco en Euro Dance. Vandaag controleert ZYX Music belangrijke muziekcatalogi zoals Discomagic (Ryan Paris, P. Lion, enz.) en Media Records (Gigi D’Agostino, Cappella, enz.), het bedrijf biedt producten aan in bijna alle bekende muziekgenres.

Contact InHouse:

  • A & R Department: Jörg Kunz
    eMail: JKunz@zyx.de
    Tel. +49 (0)6471-505-195
  • License: Inge Hedhli
    eMail: ihedhli@zyx.de
    Tel. +49(0)6471-505-133
  • Digital: Timo Guterding
    eMail: tguterding@zyx.de
    Tel. +49(0)6471-505-199
  • Logistic: Volker Reitenbach
    eMail: vreitenbach@zyx.de
    Tel. +49(0)6471-505-196
  • Synchro: Julian Winzen
    eMail: jwinzen@zyx.de
    Tel. +49(0)6471-505-165
  • Toptrax: Joachim Palmer
    eMail: jpalmer@zyx.de
    Tel. +49(0)6471-505-139
  • Publishing: Sigrid Fadinger
    eMail: sfadinger@zyx.de
    Tel. +49(0)6471-505-123

________________________________________________________

België/Nederland:

ZYX Music BV
c/o Joep
Deken van Oppensingel 132
5911AG VENLO
Tel. +31 4750 24499
eMail: ZNiederlande@zyx.de

________________________________________________________

Duitsland:

ZYX Music GmbH & Co KG
Benzstr.1 / Industriegebiet
35799 Merenberg
Tel. +49 (0)6471-5050
eMail: info@zyx.de

________________________________________________________

Zwitserland:

ZYX Music AG
Blegistr.1
CH-6343 Rotkreuz
Tel. +41 4176 72151
ZSchweiz@zyx.de

________________________________________________________

Frankrijk:

ZYX Music Paris SARL
Julian Winzen
85, Rue De La Victoire
F-75009 Paris
Tel. +33 1 4281 7702
eMail: jwinzen@zyx.de

________________________________________________________

Engeland:

ZYX Records Ltd.
Britania Way
Hanama House
GB-London, NW10 7PR
Tel. +44 207 371 6969
eMail: ZYXGB@zyx.de

________________________________________________________

Polen:

ZYX Music Sp.Z.O.O.
Niwnica 62b
PL-48-321 Niwnica
Tel. +48-77 435 4681
eMail: ZPolen@zyx.de

________________________________________________________

USA:

ZYX Music Distribution Ltd.
Linda Jo Rizzo
795 Franklin Avenue
USA-Franklin Lakes, NJ 07417
Tel. +1 516 766 29092
eMail: Linda.Jo.Rizzo@zyx.de

________________________________________________________