MUZIEK IS ONZE PASSIE

Muziek uit passie.
De oprichter van het bedrijf, Bernhard Mikulski, bracht dit idee in praktijk in 1971:
Aan de zuidelijke rand van het Westerwald begon hij zijn eigen bedrijf met Pop-Import, dat hij voortdurend uitbreidde tot een onafhankelijke platenverdeler. Het bedrijf werd in 1992 omgedoopt tot ZYX Music en is nu een van de belangrijkste onafhankelijke platenmaatschappijen in Europa. Sinds het overlijden van de oprichter en baas van het bedrijf in 1997 leidt zijn echtgenote Christa Mikulski de groep ondernemingen, die een eigen distributie, een logistiek centrum en muziekuitgeverijen omvat.
Het merk ZYX Music staat bekend om zijn repertoire van Italo Disco en Euro Dance. Vandaag controleert ZYX Music belangrijke muziekcatalogi zoals Discomagic (Ryan Paris, P. Lion, enz.) en Media Records (Gigi D’Agostino, Cappella, enz.), het bedrijf biedt producten aan in bijna alle bekende muziekgenres.

Contact InHouse:

  • A & R Department: Jörg Kunz

    eMail: JKunz@zyx.de

    Tel. +49 (0)6471-505-195

    ____________________________

  • Licensing Department: Inge Hedhli

    eMail: ihedhli@zyx.de

    Tel. +49(0)6471-505-133

    ____________________________

  • Digital Distribution: Timo Guterding

    eMail: tguterding@zyx.de

    Tel. +49(0)6471-505-188

    ____________________________

  • Distribution: Manuela Schoffer

    eMail: mschoffer@zyx.de

    Tel. +49(0)6471-505-121

    ____________________________

  • Logistics: Volker Reitenbach

    eMail: vreitenbach@zyx.de

    Tel. +49(0)6471-505-184

    ____________________________

  • Synch: Julian Winzen

    eMail: jwinzen@zyx.de

    Tel. +49(0)6471-505-165

    ____________________________

  • Controlling: Joachim Palmer

    eMail: jpalmer@zyx.de

    Tel. +49(0)6471-505-139

    ____________________________

  • Publishing: Sigrid Fadinger

    eMail: sfadinger@zyx.de

    Tel. +49(0)6471-505-161

___________________________________________________

Germany:

ZYX Music GmbH & Co KG
Benzstr.1 / Industriegebiet
35799 Merenberg
eMail: info@zyx.de

________________________________________________________

Belgium/Netherlands:

ZYX Music BV
Deken van Oppensingel 132
5911AG VENLO
eMail: info@zyx.de

________________________________________________________

Austria:

ECHO – ZYX Music GmbH
c/o Frau Staehler
Kaiserbergstr.33B
6330 Kuftein
eMail: info@zyx.de

________________________________________________________

Switzerland:

ZYX Music AG
Chamerstr.56
CH-6300 Zug
eMail: info@zyx.de

________________________________________________________

France:

ZYX Music Paris SARL
Julian Winzen
60 Rue Jacques Mugner – BP 42398
F-68067 Mulhouse Cedex
eMail: info@zyx.de

________________________________________________________

United Kingdom:

ZYX Records Ltd.
18 Holly Road
UK-Farnboroug, Hampshire GU14 0EA
eMail: info@zyx.de

________________________________________________________

Poland:

ZYX Music Sp.Z.O.O.
Niwnica 62b
PL-48-321 Niwnica
Tel.    +48-77 435 4681
mobil +48-606 654 314
eMail: ZPolen@zyx.de

________________________________________________________

USA:

ZYX Music Distribution Ltd.
Linda Jo Rizzo
795 Franklin Avenue
USA-Franklin Lakes, NJ 07417
eMail: Linda.Jo.Rizzo@zyx.de

________________________________________________________